Potáborové setkání 2016

bude v Krkonoších, 16.-18. 9.Aktuality

Tady máme prá věcí které snad všichni přihlášení dostali mailem. Pro nepřihlášené: Můžee (v malém počtu) prostě přijet, zaplatit dražší poplatek (250) na místě. Jídlo už neobědnáváme, na spaní s vlastním spacákem a karimatkou se někam vejdete. V nejhorším případě na někoho nezbyde sobotní práce:(
  • Kdo můžete vezměte si prosím ešus. Některým z vás se bude hodit na sobotní oběd!/li>
  • Ofiko zahájení potáborka bude po osmé večer
  • Seznamovací program bude probíhat již od šesti, ale když přijedete dřív tak se také nudit nebudete.
  • Nezapomeňte že v sobotu se bude pracovat po krkonoších tedy pracovní
  • obuv+oblečení se bude hodit, kdo má pracovní rukavice tak prosím také vemte.
  • Večeře se bude podávat od šesti do půl osmé
  • kdo chce, může vzít kytaru k táboráku

Recyworkshop

A možná můžete přivézt nějaké odpadky na recyworkshop :-): - ruličky od toaletního papíru - kovová víčka od pivních/limonádových lahví - korkové špunty od vína - kelímky od jogurtů, jogurtových nápojů, apod. - plechovky od konzerv - PET lahve různých velikostí (nesešlápnuté ! :-)) - letáky, noviny - zbytky z budovatelských prací - "husí krky" (od 10 cm výše...), elektrikářské izolační pevné trubky - průměr 16 nebo 20 mm (délka alespoň 66 cm) - sypké materiály jedlé - rýže, proso, kroupy, čočka, fazole, sója ... (klidně dlouho prošlé :-)), nejedlé najdeme na místě - zbytky pletacích přízí - vysloužilé dámské silonky - zbytky ozdobných plastových mašlí z dárků či pugétů - kousky provázků

Fotky

V čajovně bychom rádi promitali fotky z vašich proběhlých táborů, v takové nekonečné krásné smyčce, u které si budou lidi moci povídat a vzpomínat, koukat na ně, tiše či hlasitě závidět, či je ignorovat. Pokud se chcete přidat ty své, tak je prosím vemte na potáborko na flashce nebo mi je pošlete mailem. Myslím že takových cca 20 na tábor je akorát.

Soutěž o webovky

Tímto vyhlašuji soutěž o nejlepší webovou propagaci tábora. Soutěž bude o to absurdnější že bude probíhat komletně offline. Z každého tábora z kterého bude někdo na potáborku bychom chtěli na nástěnku vyvěsit 1-2 A4 papíry reprezentující jeho webovky, a na místě klasicky vybereme ty nejlepší. Přihlásit své stránky je možno tak že uděláte printscreen webovek tak aby tam vypadaly co nejlíp a bylo vidět to nejzajímavěší a vytisknete ho a přivezete.

Logistika

Pokud chcete do Maršova autobusem z Prahy tak silně doporučuji si koupit jízdenky předem (lze snadno online). Hned pod farou je v Maršově malý místní obchůdek kde se dá koupit základní jídlo, a má snad i v sobotu dopoledne. Jinak je tam pár restaurací, ale městečko je to malé. Nezapomeňte si pracovní oblečení. Pracovní rukavice výhodou.


Kontakt: potaborove@gmail.com