O týmu

Bezevšeho pořádá v rámci Prázdnin s Brontosaurem Základní článek HB Rozruch.

Pořádáme víkendové i delší prázdninové akce pro středoškoláky a vysokoškoláky, při nichž se věnujeme pomoci přírodním lokalitám, například právě krkonošským loukám. Za poslední roky jsme také například v Praze rozvěsili více než 80 ptačích budek, o které se dále pravidelně staráme. Svůj čas na akcích rádi věnujeme (nejen) programu na vyblbnutí, odreagování, rozvíjení, poznávání sebe sama i ostatních a sbírání zážitků a zkušeností.

Tým tábora je sestavený z pestrých osobností, různými vazbami a aktivitami pospojovaných. Co že jsme konkrétně zač?

Terka

Je ráda v přírodě a na cestách, třeba s batohem na zádech někde na vandru nebo na botanické exkurzi (nejlépe na Balkáně). Umí vařit dobrý vegevěci, péct chleba a spoustu dobrot a hlavně to všechno s chutí jí. Ráda visí na stěně nebo na skále, motivuje a organizuje všechny a všechno kolem sebe. Teď už ani moc nedochází na Přírodovědeckou fakultu v Praze, spíš se tváří, že píše diplomku, aby letos konečně mohla botaniku dokončit.

Kryštof

Kryšot Tě zdraví! Je to velký milovník přírody, Green Day a dobrodružství. Rád podporuje nadšení a tvořivost v lidech a rád v nich hledá to nejlepší. Baví ho se odvázat, nejradši tančí, hraje na kytaru, tvoří nebo objevuje. Miluje, když se budí do slunečních paprsků v trávě u lesa. Teď si dal rok volna a žil na rodinné farmě ve Španělsku uprostřed nádherné přírody, kde se toho hodně naučil a využil spoustu brontosauřích dovedností. Chtěl by si koupit dodávku, bydlet v ní a cestovat krajinou!

Kačka

Studuje v Praze Přírodovědeckou fakultu, ale ještě moc neví, co z ní vlastně bude. Ze všeho nejradši běhá po horách nebo po lese a plahočí se s krosnou po kopcích. Taky ráda běhá bosa všude, kde může, leze, čte nebo hraje na to, co má zrovna po ruce.

Dušan

Je velký realistický sluníčkář, svou vášeň v letectví znásobil po škole v zaměstnání. Ve volném čase je také hodně na letišti. Dále rád sportuje, posedí s kamarády, vyráží na výlety, sjede divokou řeku, organizuje zážitkové akce. Všeobecně by řekl, že si rád hraje a nezáleží na tom, jestli je to s lidmi, zvířaty, věcmi, nebo slovy. Další věci by nechal na večerní pokec přímo na akci. :-)

Rózi

Správná socioložka, která se učí poznávat společnost ze všech (možných) úhlů. Nejčastěji ji můžete vidět jak si nadšeně povídá s každým, kdo je ochotný ji poslouchat. Hýří vtipem, kterému se nejvíce zasměje sama. Samozřejmě se ráda válí v bahně, prodírá se houštinami, skáče po kamenech nebo uříceně běhá po lese.

František

Pěkný, chytrý, zelenooký, mladý muž štíhlé postavy a dobrodružné povahy, který rád chodí do přírody s pohodovými lidmi. Nerad se chlubí, ale je to pilot a letecký technik, studuje v Praze obor letový provoz a má rád všechno okolo létání. Zajímá se o přírodu, hlavně o věci, o které se většinou lidé nezajímají, takže efektem jeho vyprávění je většinou něvěřícný výraz doprovázený povislými koutky a nadzvednutým obočím. Hraje na kytaru, má rád vtipy a rád je říká ostatním, občas (většinou) je jediný, kdo se jim směje. V týmu se většinou snaží o zachování pohodové atmosféry.

Hanka

Mluví a zpívá a píská anebo do něčeho buší. A když mluví, tak vlastně pořád, třeba i nesmyslně nebo ironicky. A když si zpívá, tak má radost. A když si píská nebo buší, tak o tom neví a musíte jí to říct, aby bylo ticho. Nu a to bušení ji i živí – buď někde hraje na bicí nebo učí hrát bubeníky a bubeníčky na jedné pražské ZUŠce.